Naše služby

 

Čištění zubů

K čistění zubů využíváme technologii Airflow, která je šetrná k vašim zubům. Ošetření citlivých krčků provádíme lakem. Zabýváme se paradontologickou léčbou a odstraněním poddásňového zubního kamene.

Bělení zubů

Zabýváme se profesionálním bělení zubů, přičemž nutný předpoklad je mít ošetřeny všechny kazy, výplně a žádný zubní kámen. Z toho důvodu je u nás nutná předchozí vstupní návštěva.

Opakovaná ošetření

Zákazníci nás navštěvují v určitých intervalech, kdy s nimi řešíme opakovaná ošetření. Jedině tak můžeme dlouhodobě dosahovat co nejmenšího PBI indexu, resp. co nejmenší krvácivost dásní našich zákazníků.

VIP balíček ALL IN zahrnuje: dentální hygiena vše + leštění + navíc airflow supragingiválně odstranění pigmentací + fluoridační výživová pěna ve speciální lžíci + impregnace citlivých zubů (příp. krčků) – libovolný počet + dárkový balíček kompletně všech dentálních pomůcek

VSTUPNÍ NÁVŠTĚVA zahrnuje: vyplnění informovaného souhlasu včetně anamnestických údajů, vyšetření parodontu (závěsného aparátu zubů), zhodnocení úrovně ústní hygieny s využitím intraorální kamery, sestavení hygienického léčebného plánu, odstranění plaku, naddásňového zubního kamene a povrchových pigmentací leštidlem, výběr optimálních dentálních pomůcek, instruktáž a praktický nácvik čištění zubů, aplikace fluoridačního gelu či zaleštění GC MI výživy do skloviny

RECALL (opakovaná návštěva) zahrnuje: Aktualizaci anamnestických údajů, kontrolní vyšetření parodontu (závěsného aparátu zubů) a zhodnocení úrovně ústní hygieny s využitím intraorální kamery, odstranění plaku, naddásňového zubního kamene a povrchových pigmentací, kontrolu dentálních pomůcek, v případě potřeby výběr dalších pomůcek pro dokonalou domácí péči včetně instruktáže a praktického nácviku jejich používání, leštění zubů leštidlem na závěr, aplikace fluoridačního gelu pro snížení kazivosti a citlivosti zubů. Doporučuje se pravidelně po 2 – 6 měsících.

IMPREGNACE CITLIVÉHO ZUBU (v rámci ošetření – jeden zub) je ošetření, kde na povrch citlivého zubního krčku je aplikován speciální krycí materiál pro zmírnění či odstranění bolestivosti a nepříjemných pocitů v ústech. V první řadě doporučuji zkontrolovat techniku čištění zubů a používat měkký zubní kartáček..

AIRFLOW SUPRAGINGIVÁLNĚ (pískování) zahrnuje: Pískování zubů přístrojem Varios Combi Pro NSK a příslušenstvím, zaleštění výživy na povrch zubů pro lepší sklovinu, aplikaci fluoridačního gelu.

DEEP – SCALING JEDNÉ ČELISTI se provádí pouze u pacientů s parodontitidou. Zahrnuje: odstranění poddásňového zubního plaku a kamene z parodontálních kapes (chobotů) hlubších než 3 mm pomocí ultrazvuku a ručních nástrojů (Graceyho kyret), výplach parodontu lokálním antiseptickým roztokem, kontrolu velikosti mezizubních kartáčků, leštění zubů leštidlem, aplikace fluoridačního gelu.

APLIKACE FLUORIDAČNÍ PĚNY do speciální stomatologické jednorázové lžíce. Doporučuji pro vyšší ochranu skloviny u citlivých a kazivých zubů.

BĚLENÍ ZUBŮ zahrnuje: otisky chrupu – obě čelisti, zhotovení individuálních nosičů na bělení v laboratoři, bělící gely, krabičku na nosiče, instruktáž, poradenství.

S námi rozzáří váš úsměv. Zavolejte nám 777 077 279 nebo domluvte si termín

Kontakt

info@dhpardubice.cz
(+420) 777 077 279

Ordinace

Poliklinika KOLF Pardubice
– 2. patro
Masarykovo nám. 2667

53002 Pardubice

Ordinační hodiny

Na objednávku dle předchozí domluvy.